Apartmány

Apartmán Imperial A4

Velký apartmán s jednou ložnicí a výtahem v nejvyšším 4. patře, je ideální pro skupiny nebo velké rodiny. Prostorný obývací pokoj s dvěma moderními rozkládacími pohovkami a plně vybavená kuchyně nabízí společné prostory pro všechny hosty. Ložnice s velkou manželskou postelí a unikátním výhledem do historické věže i lázeňské panorama. Věž která je součástí ložnice, zaručuje nezapomenutelný zážitek. Luxusní koupelna zobrazit více s podlahovým vytápěním, vířivou vanou, sprchou a wc s bidetem poskytuje nadstandardní komfort. K dispozici je také pračka se sušičkou.

Apartmán Imperial A3

Velký apartmán se dvěmi ložnicemi a výtahem ve 3. patře, je největší apartmán ve 3 patře pro skupinu, nebo velkou rodinu s nádherným výhledem na lázeňské panorama. Obývací pokoj s velkou sedací soupravou a kompletně zařízená kuchyně Vám umožní strávit čas společně i při větším počtu hostů. Obě ložnice mají postele king size bed s příjemným čalouněním a kvalitní matrací. zobrazit více Krásná koupelna s vytápěnou podlahou, televizí, sprchou, wc s bidetem jsou nadstandard jen pro Vás. Pračka se sušičkou je samozřejmostí.

Apartmán Imperial A2

Útulný apartmán ve 2. patře je ideální pro čtyřčlenné rodiny, skupiny i páry, nabízí jednu ložnici s manželskou postelí a výhledem na hotel Thermál, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, moderní, rozkládací sedačkou na spaní, luxusní koupelnu s podlahovým vytápěním, sprchou a wc s bidetem. K dispozici je také pračka se sušičkou.